Kauakestvad fassaadi- ja terassilahendused - SUVEKAMPAANIA

Kauakestvad fassaadi- ja terassilahendused - SUVEKAMPAANIA

Kas sa hakkad maja või aeda värvima?

Kauakestva puitfassaadivärvi saad nüüd 30% soodsamalt ja toonimine ka veel tasuta.

Kampaaniatooted leiad Karl Bilderi kauplustest.

Toode moodustab poolmati elastse mustust hülgava ja kauakestva kaitsekile, mis ei pragune ega kooru. Sisaldab UV-filtrit, mis suurendab vastupidavust päikesekiirgusele ning toimeaineid takistamaks hallituse levikut viimistletud pinnal. Süsteemse viimistluse korral tagab puitpinnale pikaajalise, kuni 12 aastase kaitse ilmastikumõjude vastu.

HIND 59€ + tasuta toonimine


Toodet on mugav pinnale kanda, ta seob vähem mustust ning on heade vett-tõrjuvate omadustega. Klassikaliste õlivärvidega võrreldes säilitab Pinotex Wood Paint Duo VX+ kauem esialgset tooni ja läiget. Kaitseb värvitud pinda hallituse eest. Süsteemse viimistluse korral tagab puitpinnale pikaajalise, kuni 12 aastase kaitse ilmastikumõjude vastu. Toonitav laias värvigammas.

HIND 72€ + tasuta toonimine 


Suurepärase ilmastikukindlusega veepõhine puidukaitseõli. Õli tungib sügavale puitu ning takistab niiskuse imendumist ja puidu lõhenemist. Tootele lisatud vaha suurendab veelgi õlitatud pinna vee ja mustuse hülgavust. Tänu õlis sisalduvatele, hallituse levikut takistavatele toimeainetele ning UV-kiirguse mõju pärssivale UV-filtrile pikeneb periood hooldusõlituste vahel.

HIND 74€ + tasuta toonimine


Kampaaniatooteid saab meie kauplustest:

Peterburi tee 52a, Tallinn

Kadaka tee 32, Tallinn

Turu 53a, Tartu 

Suur-Jõe 75, Pärnu

 

Karl Bilderist saab parimat värvinõu juba 22-aastat. 

Kampaania kestab kuni 31. august 2019.