Raadiosaade: Tegevjuht Olle Saare räägib väärtustest ja koos klientidega kasvamisest

Raadiosaade: Tegevjuht Olle Saare räägib väärtustest ja koos klientidega kasvamisest

Karl Bilder on nüüd oma saatega Äripäeva raadios. Iga kuu käib Karl Bilder koos hankijatega tutvustamas erinevaid tootelahendusi. Lisaks tutvustab meie ettevõtet ja selle väärtusi saates meie tegevjuht Olle Saare. Kõik saated on järelkuulatavad meie veebilehe blogis ja Soundcloudis. Otse eetris saab meie saateid kuulata ka Äripäeva Raadiost sagedustel Tallinnas 92,4 MHz, Tartus 97,7 MHz, Pärnus 91,9 MHz või aadressil https://www.aripaev.ee/raadio/otse orienteeruvalt iga kuu esimesel teisipäeval.

Karl Bilder (endise nimega Värvikeskus) on pakkunud professionaalset viimistlus- ja ehitusmaterjalide alast nõu juba üle 20 aasta. Karl Bilder teab, mida ehituses on vaja ning on professionaalide ja ehitajate eelistatuim partner. Karl Bilder tegevjuht räägib kuidas ettevõte on kasvanud üheks olulisemaks ehitusmaterjalide müüjaks ja partneriks ehitusturul.

Karl Bilder pakub igale kliendile personaalset ja teadmistepõhist teenindust nii kauplustes kui ka projektimüügis, millega aitab kliendil valida iga ettevõetud töö jaoks õiged tooted, materjalid ja töövahendid. Karl Bilder pakub kogu tootevalikut sise- ja välisviimistluse ning üldehitusmaterjalide osas. Pakutavad tooted on professionaalide poolt eelistatud, kvaliteetsed ja seda alati hea hinnaga. Unusta nädalavahetuste allahindlused ja selleks tehtud suured juurdehindlused – Karl Bilder pakutavad tooted on püsivalt ja alati hea hinnaga! Kauplused asuvad Tallinnas, Tartus ja Pärnus.

Head kuulamist!