Raadiosaade: Krohvfassaadid - nanotehnoloogiline iseparanev krohv

Raadiosaade: Krohvfassaadid - nanotehnoloogiline iseparanev krohv

 

Karl Bilder käis Äripäeva raadios rääkimas fassaadide tehnoloogilistest uuendustest. Iga kuu käib Karl Bilder koos hankijatega tutvustamas erinevaid tootelahendusi. Lisaks tutvustab meie ettevõtet ja selle väärtusi saates meie tegevjuht Olle Saare. Kõik saated on järelkuulatavad meie veebilehe blogis ja Soundcloudis. Otse eetris saab meie saateid kuulata ka Äripäeva Raadiost sagedustel Tallinnas 92,4 MHz, Tartus 97,7 MHz, Pärnus 91,9 MHz või aadressil https://www.aripaev.ee/raadio/otse orienteeruvalt iga kuu esimesel nädalal.

 

Selles Äripäeva raadiosaates räägitakse fassaadidest, millega puutuvad kokku kõik nii otseselt kui ka kaudselt, sest tegemist on ehitise n-ö näoga. Turule on jõudnud uudne nanotehnoloogiline krohv CT76. CT76 krohvimaterjal suudab molekuli tasandil ise end taastada ning säilitada niiviisi oma erksa välimuse aastakümneteks. Saates kuuleb ka ühest tugevaimast fassaadisüsteemist, mis peab vastu isegi 5kilogrammisele raudkuulile. Saatekülalisteks on ehitusmaterjalide müügiga tegelevast ettevõttest Karl Bilder tegevjuht Olle Saare ja turundusjuht Adrian Rannut ning Henkel Balti tehnilise klienditoe juht Andres Mikli. Saadet juhib Mark Kitajev.

Loe pikemalt Äripäeva veebist: https://www.aripaev.ee/saated/2021/05/07/miks-kasutada-hoone-fassaadil-uudset-krohvimaterjali

 

Head kuulamist!