Enne kooli on hea aeg põranda, seinte ja mööbli värskendamiseks

Enne kooli on hea aeg põranda, seinte ja mööbli värskendamiseks

Kuna ilmad kisuvad sügise poole ning koolitee tuleb varsti ette võtta, siis on just praegu hea aeg siseruume värskendada.

Celqo aqua

Kiiresti kuivav ning praktiliselt lõhnatu veepõhine sisetöödelakk. Moodustab pinnale pesukindla lakikihi, mis on vastupidav vee, rasva ja kodukemikaalide toimele. Tootes sisalduv UV-filter vähendab puidu tumenemist päikesekiirguse mõjul. Lakk on toonitav. Sobib uue ning eelnevalt lakitud puitpinna viimistlemiseks, samuti kaitselakina betoon-, tsementkrohv- ja tellispinnal.

Celco parquet

Hea kulumiskindlusega veepõhine põrandalakk. Toode on kergesti pinnale kantav ning tasandub hästi. Lakitud pind on vastupidav kriimustuste tekkimisele ning vee ja kodukemikaalide mõjule. Lakitud pind aja jooksul ei kollastu. Sobib uue ning varem lakitud kilp-, liist- ja laudparkett- ning laudpõranda lakkimiseks.

Celco sauna

Vähese lõhnaga ning kiiresti kuivav veepõhine puidulakk. Lakk kaitseb pinda niiskuse, mustuse ja kuumuse eest ning on vastupidav kestvale kuni +120ºC kuumusele. Lakitud pinda on kerge puhastada, pind ei muutu aja jooksul kollaseks. Lakk on toonitav. Sobib uue ning eelnevalt lakitud puitpinna, aga ka betoon- ja tellispinna ning tsementkrohvi lakkimiseks sisetööl niisketes ja kuivades ruumides.

Master novus

Kergesti pinnale kantav ning hästi töödeldav veepõhine alküüdvärv. Värvi sobib kasutada nii sise- kui välistööl puit- ja metallpindade viimistlemiseks. Moodustab väga kulumiskindla värvkatte, mida on lihtne hilisema ekspluatatsiooni käigus hooldada. Erinevalt lahustipõhistest alküüdvärvidest veepõhine Master Novus aja jooksul ei kollastu ning säilitab oma esialgse värvitooni. Sobib uue ning varem alküüd- või õlivärviga kaetud puit- ja metallpinna ning puitkiud- ja puitlaastplaadi värvimiseks sise- ja välistööl.

Bindo 7

Matt seinavärv. Kergesti pinnale kantav ning hästi kattev sisetöödevärv. Värv ei tilgu ning kuivab kiiresti, värvitud pind on hästi pestav (klass 2). Toode ei sisalda orgaanilisi lahusteid ning on praktiliselt lõhnatu. Toonitav laias värvigammas. Värv täidab Euroopa Liidu ökomärgise nõudeid ning on tunnustatud Eesti Allergialiidu poolt. Sobib uue ja varem värvitud krohv-, betoon-, kergbetoon- ja tellispinna, kipsplaadi, puitkiud- ja puitlaastplaadi ning klaaskiudtapeedi värvimiseks.

Bindo 3

Täismatt lae ja seinavärv. Kergesti pinnale kantav ning hästi kattev sisetöödevärv. Värv ei tilgu ning kuivab kiiresti, värvitud pind on pestav (klass 2). Toode ei sisalda orgaanilisi lahusteid ning on praktiliselt lõhnatu. Toonitav pastelses värvigammas. Värv täidab Euroopa Liidu ökomärgise nõudeid ning on tunnustatud Eesti Allergialiidu poolt. Sobib uue ja varem värvitud krohv-, betoon-, kergbetoon- ja tellispinna, kipsplaadi, puitkiud- ja puitlaastplaadi ning klaaskiudtapeedi värvimiseks.