Spetsiaalselt naistele disainitud töörõivad

Spetsiaalselt naistele disainitud töörõivad

Ehitaja ja maalri amet nõuavad füüsilist vastupidavust ja töörõivastuse eesmärk on teha töö tegemine võimalikult mugavaks.
Unisex töörõivad ei ole alati kõige mugavamad ja sellest inspireerituna tuli Taani päritolu kvaliteetsete töörõivaste tootja MASCOT turule spetsiaalselt naistele disainitud töörõivaste kollektsiooniga.

Naistele pakutakse kahte pükste mudelit, mida saab valida vastavalt enda kehakujule- DIAMOND ja PEARL, pikkusega 76 cm ja 82 cm. Mudeli valikul saab arvestada enda kehakuju, talje ja puusaümbermõõduga, et tagada parim liikumisvabadus ja mugavus.

Üldine rusikareegel on see, et kui puusa ja talje vahel on rohkem kui 20 sentimeetrit erinevust, peaksite valima DIAMONDi. Kui erinevus on väiksem kui 20 sentimeetrit, siis tuleks valida PEARL. 

 Leia endale sobiv suurus siit 

Mascoti kollektsioon annab piiramatud võimalused

Mitme disainiauhinnaga pärjatud MASCOTi tööriided on skandinaaviapärased, neil on hästi läbimõeldud disain ja mõistlik hind. Sobivad töörõivad leiavad kõik töötajad, olenemata tegevusalast ja maitsest, pikkusest ja suurusest.
MASCOT pakub laia värvivalikut, stiile ja suurusi.  Karl Bilderist saab tellida kõiki MASCOT® tooteid. Valikus on tervelt 24 000 nimetust  alates T-särkidest ja lõpetades talvejopedega ja jalatsitega. 

Tutvu MASCOTi üldkataloogiga.

Tutvu MASCOTi naiste töörõivaste kataloogiga