.
.

Elektrilised tööriistad

Kvaliteetsed Makita tooted hea hinnaga!

Karl Bilder pakub laias valikus kvaliteetseid Makita seadmeid igaks vajalikuks tööks, Brennenstuhl prožektoreid, valgusteid ja pikendusjuhtmeid ning seadmetele varuosasid, saekettaid ja lihvimiskettaid. Makita tööriistad on laialt levinud ja hinnatud tänu oma kõrgele kvaliteedile ja vastupidavusele. Tööriista valimisel tuleb mõelda läbi vajaduspõhised kasutusalad, vastupidavus koormusele ning selle kasutusmugavus. Akutööriistad on väga mugavad kasutada, kui ei soovi end liikumises piirata või kui voolu hankimine osutub keeruliseks. Karl Bilder soovitab klientidele alati kõige professionaalsemaid ja vastupidavamaid Makita tööriistu, mis kestavad kauem ja taluvad suuremaid töökoormusi tänu vastupidavamatele ja kulumiskindlamatele koostisosadele. Pealtnäha on Makita tööriistad välimuselt samad ning kliendile ei ütle palju ka seerianumbri erinevus. Meie spetsialistid selgitavad hea meelega seeriate ja tööriistade vahelisi erinevusi ja vastupidavust. Võrreldes teiste Makita maaletoojate ja edasimüüjatega on Karl Bilderi pakutavad tööriistad mõeldud ehitusprofessionaalidele, sest need on võimsamad, parema kvaliteediga ja vastupidavamad ning hinna poolest konkurentsivõimelised ka Makita kodukasutaja seeriatega. Karl Bilder spetsialistid teevad Sulle alati personaalse pakkumise, et saaksid endale lubada parimat tööriista parima hinnaga!


Brennenstuhl prožektorid, valgustid ja pikendusjuhtmed.

 • Prožektorid statiividel
 • Prožektorid põrandale
 • Pealamp
 • Taskulambid
 • Pikendusjuhtmed
 • Kaablitrumlid

Sae- ja lõikekettad

 • Makita saekettad
 • Tyrolit saekettad
 • Lihvimiskettad

Tule tutvu seadmetega Karl Bilderi kauplustes või kontakteeru meie spetsialistidega: 

Tallinnas
Andres Erik
andres.erik@karlbilder.ee
+372 53062047

Tartus
Henrik Terras
henrik.terras@karlbilder.ee
+372 53000599


Küsi pakkumist seadmed@karlbilder.ee 

Kauba kättesaamiseks kirjuta päringusse sobiv tarneviis:

 1. (Tasuta) Soovin tulla kaubale ise järgi kauplus-lattu.
 2. (Tasuta) Soovin, et kaup pannakse 24h ekspresskappi Tallinnas või Tartus, kust saab kauba kätte ööpäevaringselt ja kontaktivabalt.
 3. (kuni 8.-) Soovin 1-2h kiirtarnet Bolt kulleriga enda valitud sihtkohta Tallinna või Tartu piires (kogukaal kuni 60kg, kaalule ja mahule piirangud)
 4. (20-40.-) Soovin tellida kaubikuga järgmiseks päevaks transpordi otse objektile Tallinnas, Tartus või Pärnus (kaalule ja mahule piirangud).

Karl Bilder hinnapäring
Vali tootegrupp:
Kontaktandmed