About us

Ettevõttest

Karl Bilder alustas Värvikeskuse nime all 1997. aastal värvide müümisega ja kasvas eelmise buumi ajal 10 miljoni eurose käibega ettevõtteks. Kriisi ajal liikusid kliendid laiemale renoveerimisturule ning hakkasid küsima järjest laiemat tootevalikut. Nii ilmusid valikusse fassaadimaterjald, seejärel tüüblid, võrgud ja soojustusmaterjalid, karkassid ja kipsplaadid. Karl Bilder Kuulas oma kliente ja tootevalik kasvas aina suuremaks, nüüd varustame oma kliente juba kõigi ehitusmaterjalidega.

2018. aastal sai ettevõte nimeks Karl Bilder – ta on ehitaja abiline, kes tarnib talle kõik materjalid, mida ta ehitusel vajab. See aasta oli Karl Bilderile mitmel moel märgilise tähendusega. Valmis ettevõtte nüüdisaegseim ja suurim kauplus Tartus, meie meeskond oma teadmiste ja kogemustega on kasvanud värvispetsialistist ehitusala nõuandjaks. Põhimõte, mis on aastate jooksul samaks jäänud, on meie soov olla partner oma ala proffidele ja täita nende ootusi. Just orienteeritust professionaalidele hindavad ka meie püsikliendid. Tsiteerides klienti: “Siin ei ole ma lihtsalt keegi, vaid olen Rene – mind tuntakse ja minu vajadustesse suhtutakse personaalselt, mu soovidele tullakse vastu.”

Karl Bilder julgeb ja tahab eristuda. Eristuda just kvaliteedi ja kliendi ootustele vastava teenuse pakkumisega. Eristuda ka sellega, kui nõudlik ollakse iseenda ja oma töötajate taseme suhtes. Soovime pakkuda oma valdkonna parimat ja kiireimat teenindust, õppida, targemaks saada ning klientidele toimivaid terviklahendusi pakkuda. Julgustame ka oma kliente katsetada tavapärasest erinevaid ja nõudlikumaid lahendusi. Nende objektide varustamine õigete materjalidega on põnev väljakutse ja hariv kogemus nii ehitajale kui ka meie meeskonnale.