.
.

Põrandakatted ja liistud

Innovaatilised ja stiilse välimusega põrandakatted!

Põrandakatted on teinud ajapikku läbi olulise arengu: loodussõbralikult toodetud ja täielikult taaskasutatavate paneelide sisse on ehitatud juba kõik paigaldamiseks vajalikud alusmaterjalid koos põranda kõigi soovitud omadustega ning seda taskukohase hinnaga. Karl Bilderi pakutavad Xonic põrandakatted on käega tuntava puidumustriga ja jätavad looduslähedaselt sooja tunde. Need on veekindlad ning ei paisu ega deformeeru temperatuuride kõikumise tõttu. LVT ehk vinüülparkett on mustust ja pori tõrjuv ning antibakteriaalse pealiskattega. Oma erilise ehituse abil muudab vinüülparkett põrandad helikindlaks nii sammude kui ka järskude löökide vastu. Põrandakatted on läbinud põhjalikud testid, mis garanteerivad tugeva vastupidavuse ja pikaajalise eluea. Kindlustunde annab ka tootjapoolne esmaklassiline 30-aastane garantii. LVT plaadid on õhukesed ja seega ei mõjuta põranda üldist kõrgust ega sega uste avanemist või ukseliistude sobivust. Xonic põrandakatted ei vaja oma läbimõeldud koostise tõttu aluskatteid: seda saab paigaldada otse betoonpõrandale. Ideaalselt ühilduva sulundsüsteemi abil on Xonic vinüülparketti lihtne paigaldada - sellega saab hakkama igaüks. Tänu laialdasele paneelide variantsioonidele ei teki ka mustrite kordusi.

Toonide valik:

 

Kontaktid:

Külasta meie  kujundusosakonda Tallinnas Peterburitee 52a või Tartus Turu 53

Peterburi tee kauplus:

Tel: 606 2233

Kujundaja.peterburi@karlbilder.ee

Tartu kauplus:

Tel: 730 0230

Kujundaja.tartu@karlbilder.ee

 


Küsi pakkumist kujundaja@karlbilder.ee 

Kauba kättesaamiseks kirjuta päringusse sobiv tarneviis:

  1. (Tasuta) Soovin tulla kaubale ise järgi kauplus-lattu.
  2. (Tasuta) Soovin, et kaup pannakse 24h ekspresskappi Tallinnas või Tartus, kust saab kauba kätte ööpäevaringselt ja kontaktivabalt.
  3. (kuni 8.-) Soovin 1-2h kiirtarnet Bolt kulleriga enda valitud sihtkohta Tallinna või Tartu piires (kogukaal kuni 60kg, kaalule ja mahule piirangud)
  4. (20-40.-) Soovin tellida kaubikuga järgmiseks päevaks transpordi otse objektile Tallinnas, Tartus või Pärnus (kaalule ja mahule piirangud).

Karl Bilder hinnapäring
Vali tootegrupp:
Kontaktandmed