.
.

Tapeedid

Kvaliteetsed tapeedid hea hinnaga!

Karl Bilder pakub laia valikut Inglise ja Rootsi, kui ka Hollandi tapeete. Valdavalt pakume maailmas populaarset Skandinaavia stiili, kuid leiab ka mõisalikke, rustikaalseid ja modernseid tapeete – midagi igale maitsele. Kokku on ligemale 3000 erinevat ariklit laiast valikust tootjatelt. Tarnime tapeete firmadest Arthouse, Borastapeter, Cole & Son, Mr Perswall ja muud. Tarne ajad ja tingimused on mõistlikud ning kiired. Kohapeal meie tapeedisalongis saab tutvuda nii näidiste kui suure valikuga kataloogidega. Tapeedi valmisel saab küsida ka meie kujundajate abi. Nemad aitavad sobitada mustreid ja toone ning vastavad kõikidele küsimustele, mis teil võivad tekkida.

Meie valikus on:

 • Borastapeter
 • Arthouse
 • Cole & Son
 • Mr. Perswall

 

Targad tapeedid – SmarterSurfaces

SmarterSurfaces erinevad tapeedid pakuvad võimalusi kirjutada otse seinale ja lahendusi, mis pakuvad projektori seinale kuvamise funktsionaalsust. Kõiki Smart tapeete ja värve ning magnetpahtlit on võimalik omavahel kombineerida, et muuta seinad veelgi nutikamaks.

 • Smart isekleepuv tahvlipaber – võimalik kasutada igal seinal, mööbliesemel või ka klaasidel. Katab pinna valge kilega, millele on võimalik kirjutada. Valikus valge läikiv ja matt ning läbipaistev.
 • Smart tahvlitapeet "Whiteboard wallpaper" – kui soovid seina muuta valgeks tahvliks. Kandes selle seinale, saad seina rikkumata sellele kirjutada. Selliseid lahendusi kasutatakse koosolekuruumides. Valikus on valge läikiv ja matt.
 • Smart projektor-tahvlitapeet – võimalus muuta sein projektori jaoks sobilikuks ekraaniks kandes värvi otse seinale, samas ka sellele kirjutada. Selle matt pind ei peegelda ja kuvatav esitlus või video paistab kõrge kvaliteediga. Selline lahendus on ruumikokkuhoidlik koosolekute pidamiseks, kus oluline on ka ekraanile otse märkmeid kirjutada.
 • Smart magnettapeet – muudab iga seina või pinna magneettahvliksnagu seda on magnettahvel. Seda on võimalik teha kandes otse seinale või olemasolevale värvile magnetvärvi. Olemas on ka seina aluspinnale kantav magnetpahtel Smart Magnetic Plaster, mis on tuntavalt tugevamate magneti omadustega. 

Kontaktid:

Külasta meie  kujundusosakonda Tallinnas Peterburitee 52a või Tartus Turu 53

Peterburi tee kauplus:

Tel: 606 2233

Kujundaja.peterburi@karlbilder.ee

Tartu kauplus:

Tel: 730 0230

Kujundaja.tartu@karlbilder.ee


Küsi pakkumist kujundaja@karlbilder.ee 

Kauba kättesaamiseks kirjuta päringusse sobiv tarneviis:

 1. (Tasuta) Soovin tulla kaubale ise järgi kauplus-lattu.
 2. (Tasuta) Soovin, et kaup pannakse 24h ekspresskappi Tallinnas või Tartus, kust saab kauba kätte ööpäevaringselt ja kontaktivabalt.
 3. (kuni 8.-) Soovin 1-2h kiirtarnet Bolt kulleriga enda valitud sihtkohta Tallinna või Tartu piires (kogukaal kuni 60kg, kaalule ja mahule piirangud)
 4. (20-40.-) Soovin tellida kaubikuga järgmiseks päevaks transpordi otse objektile Tallinnas, Tartus või Pärnus (kaalule ja mahule piirangud).

Karl Bilder hinnapäring
Vali tootegrupp:
Kontaktandmed