.
.

Tapeedid

Kvaliteetsed tapeedid hea hinnaga!

Karl Bilder pakub laia valikut Inglise ja Rootsi, kui ka Hollandi tapeete. Valdavalt pakume maailmas populaarset Skandinaavia stiili, kuid leiab ka mõisalikke, rustikaalseid ja modernseid tapeete – midagi igale maitsele. Kokku on ligemale 3000 erinevat ariklit laiast valikust tootjatelt. Tarnime tapeete firmadest Arthouse, Borastapeter, Cole & Son, Mr Perswall ja muud. Tarne ajad ja tingimused on mõistlikud ning kiired. Kohapeal meie tapeedisalongis saab tutvuda nii näidiste kui suure valikuga kataloogidega. Tapeedi valmisel saab küsida ka meie kujundajate abi. Nemad aitavad sobitada mustreid ja toone ning vastavad kõikidele küsimustele, mis teil võivad tekkida.

Meie valikus on:

  • Borastapeter
  • Arthouse
  • Cole & Son
  • Mr. Perswall

Kontaktid:

Külasta meie  kujundusosakonda Tallinnas Peterburitee 52a või Tartus Turu 53

Peterburi tee kauplus:

Tel: 606 2233

Kujundaja.peterburi@karlbilder.ee

Tartu kauplus:

Tel: 730 0230

Kujundaja.tartu@karlbilder.ee


Küsi pakkumist kujundaja@karlbilder.ee 

Kauba kättesaamiseks kirjuta päringusse sobiv tarneviis:

  1. (Tasuta) Soovin tulla kaubale ise järgi kauplus-lattu.
  2. (Tasuta) Soovin, et kaup pannakse 24h ekspresskappi Tallinnas või Tartus, kust saab kauba kätte ööpäevaringselt ja kontaktivabalt.
  3. (kuni 8.-) Soovin 1-2h kiirtarnet Bolt kulleriga enda valitud sihtkohta Tallinna või Tartu piires (kogukaal kuni 60kg, kaalule ja mahule piirangud)
  4. (20-40.-) Soovin tellida kaubikuga järgmiseks päevaks transpordi otse objektile Tallinnas, Tartus või Pärnus (kaalule ja mahule piirangud).

Karl Bilder hinnapäring
Vali tootegrupp:
Kontaktandmed